Tandemový seskok Tandemový seskok
Tandemové seskoky padákem - tandemový seskok letiště Kolín
Tandemový seskok s Paraškolou Impact

tandemový seskokTandemový seskok je nejrychlejší, nejsnadnější a nejbezpečnější cesta jak zažít volný pád. Díky kvalifikovanému instruktorovi tandem-pilotovi a špičkovému vybavení si můžete bezstarostně vychutnat volný pád a let na padáku do -  4000 m. Minimální věk pro absolvování tandemového seskoku je 8 let, horní hranice záleží jen na Vás - rekord v České republice je 90 let.

Pro tandemový seskok nepotřebujete lékařskou prohlídku. Naši tandem-piloti mají zkušenosti i s vozíčkáři. Tandemovému seskoku předchází pouze krátká instruktáž, během které Vás už může natáčet náš kameraman, (nebo tandem-pilot na handy kameru) který bude Vaším společníkem i po dobu letu a při hladkém přistání. USB  s videem nebo fotkami pak ohromíte svou rodinu i přátele.

Po nástupu do letadla stoupáte asi 25 minut do výšky pro seskok. Během této doby si Vás tandem-pilot k sobě připoutá a jste připraveni k Vašemu prvnímu zážitku na tandemu. Ustrojeni do speciálního postroje, který je spojen s tandem-pilotem, vyskakujete a padáte volným pádem. Váš tandemový seskok padákem právě začíná !

Rychlost volného pádu se při tandemovém seskoku pohybuje kolem 200 km/h. Ve výšce 1500 m nad zemí otevírá tandem-pilot padák a před vámi je dalších nezapomenutelných 8 až 10 minut letu na padáku. Za tuto dobu se můžete nejen pokochat okolní přírodou a pohledem na zemi z výšky několika set metrů, ale také vyzkoušet řízení tandemového padáku. Tandemový seskok bude pro vás fantastický zážítek!

Je možné tandemový seskok natáčet ?

tandem MířaTandemový seskok si můžete nechat nafilmovat. Natočíme Vám celý tandemový seskok, včetně výskoku z letadla, volného pádu , otevření padáku, letu na padáku a jeho přistání.  Filmujeme kompletní přípravu jak na zemi tak v letadle. Výsledné sestříhané a ozvučené video z tandemového seskoku v celkové délce kolem 15 minut vám bude předáno přímo na letišti do 1 hodiny po seskoku. Video z tandemového seskoku bude sestříháno a ozvučeno hudbou na USB.

Kdo může absolvovat tandemový seskok ?

Tandemový seskok může absolvovat kdokoliv ve věku od 8 do 100 let, kdo nemá vážné zdravotní potíže jakou jsou např. cukrovka, epilepsie nebo kardiovaskulární onemocnění . Na tandemový seskok nepotřebujete lékařskou prohlídku, ale klientům nad 70 let doporučujeme, aby tandemový seskok konzultovali se svým lékařem. Tandemový seskok mohou absolvovat i děti od 8 let věku . Omezení je v tomto ohledu dáno pouze výškou dítěte (min.120cm) a nutným souhlasem rodičů nebo zákonného zástupce. Seskoky mohou provést i paraplegici.

Tandemový seskok - kdy a kolik času zabere...

tandem JirkaTermín tandemového seskoku je nutné rezervovat minimálně 3 dny předem. Pokud již nemáte zakoupený dárkový poukaz na seskok, je nutné zaplatit rezervační zálohu 500 Kč, která je započítána do celkové ceny za tandemový seskok. Rezervaci si musíte provést dopředu, aby jste na letišti nemuseli zbytečně čekat, protože za den odskočíme na letišti až padesát pasažérů dle časového harmonogramu. Po příjezdu na letiště počítejte s tříhodinovým programem ( příprava na seskok, vlastní seskok, stočení videa po seskoku). V případě nevhodného počasí, vás budeme včas kontaktovat a dohodneme nejbližší možný termín pro uskutečnění vašeho tandemového seskoku.

Od kdy začínáme skákat ?

Tandemový seskok - provozujeme od Března do Listopadu každý víkend, včetně pátků. O víkendech provozujeme tandemový seskok od 8:00 až do západu slunce. V pátek skáčeme od 13:00 do západu slunce.

Co si potřebujete vzít na letiště ?

Na letiště si s sebou nezapomeňte vzít dárkový nebo zálohový poukaz na tandemový seskok, sportovní obuv a v chladnějším období teplejší oblečení pod kombinézu. Kombinézu, rukavice a ochranné brýle vám samozřejmě zdarma zapůjčíme. Pamatujte, že teplota vzduchu se obvykle snižuje na každých 1000 m výšky o cca 6,5 °C.

Kde provozujeme tandemové seskoky ?

výskok z L - 410Paraškola Impact provozuje seskoky na letišti Kolín (LKKO), které je vzhledem ke své poloze a dobré dopravní dostupnosti jednou z nejfrekventovanějších "dropzón" v České republice, kde se tandemové seskoky provádějí. V samotné Praze nelze vzhledem k hustotě leteckého provozu tandemové seskoky provádět, přičemž právě z tohoto důvodu je Kolín pro tandemové seskoky ta nejrozumnější alternativa. Autem nebo vlakem se k nám dostanete z Prahy za 50 minut. Na letišti v Kolíně jsme jediní provozovatelé tandemových seskoků. Skáčeme z letounů AN-2 a L - 410 turbolet. Máme zde perfektní zázemí pro seskoky vybavené restaurací, balírnou padáků, školící místností, ubytovnou a zázemím pro zákazníky. Tandemový seskok může být Vaším odrazovým můstkem do světa sportovního parašutismu – jako první část kurzu zrychleného volného pádu AFF nebo IAFF.Pod názvem Paraškola Impact provozujeme již 20 let . Máme za sebou mnoho tisíc odskočených tandemových pasažérů ,cvičenců základního výcviku a AFF. Jsme škola s nejdelší tradicí v České republice.

Ceník a termíny tandemových seskoků

2021

Tandemový seskok můžete zakoupit formou dárkového poukazu, přičemž platnost tohoto poukazu je 1 rok. K dárkovému poukazu obdržíte ZDARMA promo DVD . Poukaz na tandemový seskok můžete uhradit a převzít u nás v kanceláři nebo vám jej zašleme na dobírku do 5 pracovních dnů ode dne obdržení objednávky. Podívejte se na náš kompletní ceník služeb a termíny 2021 - tandemový seskok.

objednat tandemový seskok

Aktualizováno Pátek, 20 Srpen 2021 10:38
 
Tandemový seskok Tandemový seskok

Osvědčení školy

osvědčení paraškoly

Kontakt

Paraškola IMPACT FreeFall s.r.o.

 

Provozovatel tandemových seskoků
na Letišti Kolín

Sídlo:

Dolní 12
140 00 Praha 4 - Nusle

Tel: 261 225 431
Mob: 602 958 094

Aktuality

Vánoční Akce do 24.12. na tandemový seskok

od 3300 Kč s promo DVD.

Seskok pro dva za 6600 Kč.
při objednávce přes internet !!
.........................................................

anigif17